Skip to main content
  • Cash Back

Cash Back

Cash back to nowa usługa, dzięki której płacąc kartą Visa lub MasterCard  w supermarkecie, na stacji benzynowej, w sklepie bądź w innej placówce, można wypłacić gotówkę.  Palcówki takie posiadają symbol Visa cash back/ MasterCard płać kartą i wypłacaj na oknie, drzwiach lub przy kasie.

Oznaczenia punktów handlowo-usługowych honorujących usługę Cash Back:

visa cash 5

mastercard cash 3

Jak to robić?

Robiąc zakupy i płacąc kartą Visa w kasie, poinformuj kasjera, że chcesz skorzystać z usługi cash back.
Poinformuj, jaką kwotę chcesz pobrać (do wysokości 300,00 PLN).
Zostaniesz poproszony o potwierdzenie całkowitej kwoty poprzez podpisanie rachunku lub wprowadzenie swojego kodu PIN. Kwota wypłaty dokonanej za pomocą usługi  cash back nie pomniejsza limitu transakcji gotówkowych. Wypłata gotówki w ramach usługi cash back doliczana jest do kwoty dokonanego zakupu i w całości traktowana jest jako bezgotówkowa. Na wyciągu bankowym prezentowana jest też jedna kwota, stanowiąca sumę tych operacji.
Dlatego upewnij się, czy otrzymałeś właściwą sumę.

Z usługi cash back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą za zakupy w punktach oznaczonych. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu bezgotówkowego ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje cash back.

Jakie korzyści daje Ci cash back?

•    wygoda – nie szukasz już bankomatu, aby wypłacić potrzebną gotówkę,
•    oszczędność czasu – przy okazji zakupów wypłacasz gotówkę w sklepie,
•    lepszy dostęp do Twoich środków na koncie – masz teraz do dyspozycji dużo więcej miejsc, w których możesz pobrać gotówkę.
•    Większe poczucie bezpieczeństwa.

Znajdziesz nas też tutaj