Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– Osiedle Wschód

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 4A
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


 


 

Kredyt Gotówkowy


- Na dowolny cel
- Okres kredytowania do 60 miesięcy
- Bez poręczyciela
- Oprocentowanie zmienne
- Raty stałe lub malejące
- Wcześniejsza spłata w dowolnym momencie i bez prowizji

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30000,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty 35920,90PLN, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 6920,90PLN (w tym: prowizja 900,00 PLN, odsetki 8920,90PLN), spłata w 59 miesięcznych równych ratach w wysokości (ostatnia rata w wysokości 598,90PLN, kolejne 58 raty po 609,00PLN). Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2020 r.. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

 


 

 

 
Bezcenne Chwile PDF Drukuj Email

 

 


 
PDF Drukuj Email

W ramach projektu „MAŁE MIASTO Staszów” odbyły się warsztaty dla młodzieży, których celem była symulacja dorosłego życia przez uczestników uczących się pracować, zarabiać, oszczędzać i wydawać pieniądze.

W projekcie uczestniczył również Bank Spółdzielczy w Staszowie. By pomóc uczniom w łatwiejszym starcie w dorosłość Pani Beata Soboń – pracownik naszego Banku w cyklu spotkań tematycznych wprowadziła młodzież w specyfikę pracy i zawodu bankiera.

 


 
PDF Drukuj Email

Garmin Pay – płać za zakupy zegarkiem

Usługa Garmin Pay to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu, czy przekąsić coś podczas przejażdżki, Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów wyłącznie przy użyciu zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

Co to jest Garmin Pay?

Garmin Pay to usługa mobilnych płatności zbliżeniowych realizowanych zegarkiem Garmin, po dodaniu karty płatniczej do cyfrowego portfela. Dzięki usłudze, płacąc zegarkiem, możesz korzystać z tych samych kart płatniczych, których używasz na co dzień.

Usługa Garmin Pay działa z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych, w tym z kartami Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.

Obsługa usługi Garmin Pay

Przykładowe modele zegarków Garmin z funkcją Garmin Pay

Obecnie do dokonywania płatności można używać następujących urządzeń Garmin.

https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/c10002-p1.html?FILTER_USERPROFILE_GARMINPAY=true&sorter=featuredProducts-desc

Instrukcja - czytaj


 
PDF Drukuj Email

Fitbit Pay to usługa mobilnych płatności zbliżeniowych, która umożliwia klientom dokonywanie zakupów w sklepach za pomocą zegarków. Z Fitbit Pay możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

 

Usługa Fitbit Pay działa z kartami kredytowymi i debetowymi Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku.

Jakie modele zegarków obsługują funkcję Fitbit Pay?

Z płatności Fitbit Pay możesz korzystać na urządzeniach: Fitbit Versa 2, Fitbit Versa 2 Special Edition, Fitbit Charge 3 Special Edition, Fitbit Ionic

Tutaj znajdziesz aktualną listę urządzeń LINK

Instrukcja - czytaj

 


 

 

 


 
PDF Drukuj Email

 

Apple Pay w naszym banku. Płać wygodniej, szybciej, bezpieczniej.

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Płacąc za pomocą Apple Pay poprzez iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych (czyli popularnych „apkach”) i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

TARCZA FINANSOWA POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU
informacja w sprawie zakończenia Programu

 

Informujemy, iż dniem 31 lipca br. zostaje zakończony proces składania nowych wniosków o subwencję finansową w ramach Programu Tarcza Finansowa PFR. W związku z tym informujemy, że 1 sierpnia br. zostaje wyłączona możliwość składania tych wniosków.

Jednocześnie każdy z przedsiębiorców, który kwalifikuje się do otrzymania pomocy na podstawie procedury reklamacyjnej lub odwoławczej będzie mógł nadal złożyć w trybie indywidualnym (po uzyskaniu zgody PFR) ponownie wniosek celem otrzymania subwencji.

Dodatkowo PFR zapewnia, że wszystkie złożone w ramach procedury wyjaśniającej wnioski zostaną przeanalizowane, a przedsiębiorcy otrzymają stosowną odpowiedź. Rozpatrywanie spraw i wydawanie decyzji będzie odbywać się bez względu na upływ terminu przyjmowania nowych wniosków do Programu.

 


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 31

Kartosfera Grupa BPS