Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– Osiedle Wschód

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 4A
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


E-PODPIS – wyróżnienie dla pracownika Banku Spółdzielczego w Staszowie

W dniu 10 maja 2011 r. w siedzibie Banku Spółdzielczego w Staszowie odbyło się wręczenie dyplomu i nagrody za najdynamiczniejszą dystrybucję e-podpisu. Zdobywczynią nagrody została Pani Aneta Uklejewska, a nagrodę w obecności członków Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie wręczali Panowie Rafał Buczkowski Dyrektor Handlowy i Krzysztof Guzikowski - Sales Manager Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. Uzyskana nagroda po raz kolejny uświadamia jak dalece zaawansowane technologicznie i nowoczesne usługi oferują swoim klientom banki spółdzielcze.


Więcej…
 
Wspólnie można więcej

19 Marca 2011 r. odbyło się XIV Spotkanie Członków i Sympatyków Staszowskiej Izby Gospodarczej pod hasłem "Wspólnie można więcej".

Wśród wyróżnionych tego wieczoru znalazł się Bank Spółdzielczy w Staszowie, któremu przyznano Nagrodę Staszowskiej Izby Gospodarczej - „Staszowską Stambułkę” - dla firm prężnie działających w regionie. Bank doceniono za wysokie standardy zarządzania jakością, a także wdrażanie nowoczesnych technologii i systemów organizacji.


 

Poprawiony: poniedziałek, 08 sierpnia 2011 08:05
 
Bezpieczny Klient - Bezpieczny Bank

Bank Spółdzielczy w Staszowie informuje, że za Naszym pośrednictwem można zostać uczestnikiem Programu Ochrony Przedsiębiorców Bezpieczny Klient - Bezpieczny Bank, poprzez przystąpienie do BIG InfoMonitora (Biuro Informacji Gospodarczej w Polsce)

BIG zapewnia powszechną wymianę informacji o dłużnikach, wspiera odzyskiwanie należności, sprawdza kontrahentów.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji na temat proponowanej usługi, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w placówce banku bądź pod numerami telefonów

15 864 70 71, 15 864 70 61, 15 864 70 64 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 30 z 30

Kartosfera Grupa BPS