Nowość! VISA Mobile

10-08-2022

visa mobile bps banner 960x400 v1

 

Płać VISA Mobile w Internecie 

Jako jeden z pierwszych Banków na rynku, uruchomimy usługę VISA Mobile.

VISA Mobile to nowa, bardzo prosta i bezpieczna metoda płatności za zakupy w Internecie.

Dzięki tej usłudze, nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania danych karty jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza karty. Płacąc Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu komórkowego. Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa Visa-tokenizacja która gwarantuje, że dane karty nie są przekazywane do sklepu, w którym Klient dokonuje płatności.

Pierwszym krokiem, aby skorzystać z usługi, jest pobranie aplikacji VISA Mobile ze sklepu z aplikacjami mobilnymi na telefon. Kolejnym: dodanie do portfela VISA Mobile w aplikacji mobilnej aktywnej karty płatniczej VISA, wydanej przez Bank ze Zrzeszenia BPS. Dodanie karty przebiega bardzo szybko i intuicyjnie, aplikacja prowadzi użytkownika przez kolejne etapy, w których podaje się numer karty, adres e-mail i numeru telefonu, a także ustawia zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria). Tych kilka czynności wystarczy, aby rozpocząć płacenie za zakupy on-line. 

Po wybraniu na stronie sklepu Visa Mobile jako sposobu zapłaty za zakupy internetowe i wpisaniu swojego numeru telefonu, wystarczy zatwierdzić transakcję w aplikacji Visa Mobile na swoim telefonie. 

Rozwiązanie VISA Mobile przeznaczone jest wyłącznie do płatności w sklepach internetowych. Dostępność usługi zależy od sklepu lub operatora płatności, który ten sklep obsługuje.

 Zobacz video 1

Zobacz video 2 

Znajdziesz nas też tutaj