Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie

Kredyty preferencyjne


Bank Spółdzielczy w Staszowie oferuje kredyty preferencyjne z dopłatami ARiMR do oprocentowania. Kwota kredytu preferencyjnego może stanowić od 70 do 80 % wartości nakładów inwestycyjnych. Bank oferuje również kredyty preferencyjne „klęskowe” obrotowe i inwestycyjne oraz kredyty inwestycyjne z częściową spłatą przez ARiMR kapitału.

Tylko do 30 kwietnia 2017 r. można zaciągać w Banku kredyt z linii ZC przeznaczony na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych np. powstałych z tytułu zaciągniętych innych kredytów komercyjnych lub z dopłatami ARiMR do oprocentowania, nieuregulowanych płatności za zakupione pasze, nawozy, maszyny lub urządzenia rolnicze.
O kredyt taki mogą ubiegać się producenci mleka, świń lub owoców i warzyw:
- których przychody są niewystarczające na sfinansowanie zobowiązań cywilnoprawnych w okresie od 7 sierpnia 2014 r. do 30 kwietnia 2016 r.,
- będący mikroprzedsiębiorstwem, małym lub średnim przedsiębiorstwem (MŚP).

 


 

 

INFORMACJA DLA KLIENTA

 

Bank Spółdzielczy w Staszowie informuje, że w dniu 04.03.2017r. (Sobota) bank będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

 

W dniu 18 lutego 2017r. Bank Spółdzielczy w Staszowie został nagrodzony „Stambułką Staszowską” w kategorii JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA/FIRMA MAJĄCA NAJWIĘKSZY WPŁYW NA ROZWÓJ GOSPODARCZY NA TERENIE POWIATU STASZOWSKIEGO przez Staszowską Izbę Gospodarczą. W imieniu trzech tysięcy członków – właścicieli oraz pracowników Banku Spółdzielczego w Staszowie dziękujemy za wyróżnienie.

 


 

 

 
Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej - animacja edukacyjna

Szanowni Państwo,

Razem z Bankiem BPS zapraszamy do zapoznania się z animacją na temat bezpieczeństwa bankowości elektronicznej, która pomoże w zrozumieniu zasad bezpiecznego realizowania transakcji internetowych. Z filmu dowiemy się do czego służy bankowość internetowa, jakie są zalety korzystania z elektronicznego dostępu do konta i jakich zasad należy przestrzegać, aby ustrzec się przed wykradzeniem danych. Prezentację przygotował Bank BPS.

Animację można obejrzeć na kanale Najbliżej Ludzi na YouTube:https://www.youtube.com/watch?v=FN73ZTh97j8


 

 

 

 
SYSTEM OCHRONY ZRZESZENIA BPS – WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Bank Spółdzielczy w Staszowie pragnie poinformować, że od 30 sierpnia 2016 r. jest uczestnikiem Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.
System Ochrony Zrzeszenia BPS tworzy 267 banków spółdzielczych i Bank Polskiej Spółdzielczości.
System Ochrony Zrzeszenia BPS ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa nie tylko dla samych banków, które go tworzą, ale i dla ich klientów. Przynależność do Systemu Ochrony może stać się ważnym czynnikiem przy wyborze banku przez potencjalnych klientów, poszukujących pewnego i przewidywalnego partnera w prowadzeniu biznesu.
http://www.bankbps.pl/o-grupie-bps/system-ochrony-zrzeszenia-bps


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 31