Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00, w soboty od godziny 7.30 do 14.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

Staszów, ul. Kościelna 25
– CENTRALA

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Jana Pawła II 20
– BIEDRONKA

Staszów, ul. Kolejowa 44
– Stacja Paliw BP

Staszów, ul. Krakowska 49
– Galeria VISTULA w Staszowie
Iwaniska, ul. Opatowska 21
– ODDZIAŁ
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ
Bogoria , ul. Rynek 4

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie

PRZETARG NA NIERUCHOMOŚĆ


Zarząd Banku Spółdzielczego w Staszowie ogłasza I przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem stanowiącej własność Banku Spółdzielczego  w Staszowie, położonej w Jurkowicach, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 213 o powierzchni 0,24 ha, dla której jest prowadzona księga wieczysta przez Sąd Rejonowy w Staszowie Nr KI1A/00011739/5. Zabudowę w/w działki stanowi murowany budynek spichlerza o powierzchni użytkowej 303,66 m². Cena wywoławcza 80.470,00 zł + VAT (23%). Oferty pisemne można składać  w siedzibie Banku Spółdzielczego w Staszowie, ul. Kościelna 25 w sali konferencyjnej pokój 1, I piętro w terminie do 10.08.2015 r. do godz. 10:00. Publiczne otwarcie ofert w dniu 10.08.2015 r. o godzinie 10:15. (Tel. kontaktowy 15/864-70-40).

 


 

 

Szanowni Państwo,

Dzięki usłudze "Płać kartą i wypłacaj" posiadacze wszystkich kart debetowych mogą wypłacać gotówkę podczas codziennych zakupów.

Płacąc kartą wystarczy poinformować sprzedawcę, że chce się równocześnie wypłacić gotówkę i podać kwotę wypłaty. Jednorazowo można wypłacić do 300 zł – niezależnie od wysokości kwoty, na jaką robione są zakupy. Z usługi można skorzystać wyłącznie podczas płacenia za zakupy. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzona kodem PIN. Na wartość transakcji składają się: wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa „Płać kartą i wypłacaj” jest dostępna w ponad 70 tysiącach punktów usługowo-handlowych na terenie całej Polski.

http://www.mastercard.pl/uslugi/plac-karta-i-wyplacaj.html

 
KONTA WALUTOWE

 

Konta walutowe służą gromadzeniu i dysponowaniu środkami w walutach wymienialnych EUR i USD. Umożliwiają także oszczędzanie, dając jednocześnie możliwość swobodnego dysponowania zdeponowaną walutą.

Niezależnie od tego, na którą walutę się zdecydujesz gwarantujemy Ci:

- bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku;
- możliwość przeprowadzania międzynarodowych rozliczeń płatniczych ;
- niski wkład minimalny wynoszący odpowiednio: 10 EUR, 10 USD;
- możliwość wysyłania i otrzymywania międzynarodowych przekazów pieniężnych;
- możliwość dokonywania gotówkowych i bezgotówkowych transakcji kupna/sprzedaży walut obcych;
- możliwość wydania dodatkowych dyspozycji do rachunku (dyspozycja na wypadek śmierci, pełnomocnictwo).


Rachunek walutowy to idealne rozwiązanie dla Klientów pracujących za granicą, zarabiających w walucie wymienialnej lub często podróżujących poza granice kraju. Umożliwia gromadzenie środków, a także przeprowadzanie rozliczeń w walucie. Zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo operacji na koncie.

 


 

 

 

 


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 25