Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie
INFORMACJA DLA CZŁONKÓW BANKU

Zarząd Banku Spółdzielczego w Staszowie informuje, że Uchwałą Nr 10 Zebrania Przedstawicieli z dnia 28.06.2017 r., w sprawie podziału nadwyżki bilansowej za 2016 r., postawiona została do dyspozycji członków dywidenda w formie oprocentowania 11,40% w stosunku rocznym.W związku z powyższym należną dywidendę członkowie mogą podejmować w Oddziałach Banku. Nadmienia się, że „roszczenia o wypłatę udziałów oraz udziału w nadwyżce bilansowej ulegają przedawnieniu z upływem 3 lat” (§ 18 Statutu).

Zarząd BS


 
UWAGA!

Szanowny Kliencie już teraz możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji (VISA TRAVEL TOOLS).
Niezależnie od typu posiadanej karty, polecamy wszystkim naszym Klientom korzystanie z wyżej wymienionej aplikacji. Aplikację pobieramy na smartfony ANDROID oraz APPLE, którą Klienci mogą pobrać ze sklepu Google PLAY, lub APPLE APP STORE bez żadnych opłat ani konieczności rejestracji. Aplikacja pomoże zlokalizować najbliższy bankomat na podstawie danych GPS, jak również szybko przeliczyć walutę, korzystając z przystępnego kalkulatora.


 
KARTOSFERA

Szanowni Państwo!


Informujemy, że od 19 czerwca 2017r., nastąpiła modyfikacja Portalu Kartowego. Istnieje możliwość samodzielnego dokonywania czasowej blokady kart, jak również ich odblokowania w Portalu Kartosfera. Funkcjonalność może być wykorzystywana w przypadku braku pewności Klienta o faktycznym zagubieniu karty.
Klienci posiadający  karty kredytowe mogą przeglądać historię transakcji z okresu ostatnich 13 miesięcy, oraz pobrać wyciąg do kart kredytowych z tego okresu, by mieć pod kontrolą swoje wydatki.
Przypominamy że do uzyskania dostępu do Portalu niezbędne jest podanie w Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będzie wysyłane hasło SMS niezbędne do pierwszego zalogowania się. Zachęcamy do korzystania z Portalu Kartosfera. Więcej informacji dostępnych w zakładce MENU - KARTOSFERA .

 


 

 
Wyjątkowa oferta na rynku!

Wyjątkowa oferta na rynku! Nowe ciągniki prosto z fabryki teraz na wyciągnięcie ręki!
Finansowanie fabryczne URSUS i Banku Spółdzielczego w Staszowie to prosty i szybki sposób na dynamiczny rozwój Twojego gospodarstwa. Wybieraj pomiędzy korzystnym kredytem preferencyjnym z dopłatami ARiMR a wygodnym kredytem inwestycyjnym.

Parametry kredytu

Kredyt preferencyjny z dopłatą ARiMR do oprocentowania

Kredyt inwestycyjny

udział własny kredytobiorcy

do 20% dla gospodarstw rolnych, 30 % w działach specjalnych

od 0% do 20 %

okres kredytowania

do 15 lat

do 15 lat

okres karencji

do 24 miesięcy

do 12 miesięcy

forma i sposób spłaty kredytu

raty miesięczne lub kwartalne

raty miesięczne lub kwartalne

oprocentowanie kredytu

WIBOR 3M + 2,5 p.p.kredytobiorca płaci 0,67 ogólnego oprocentowania, nie mniej niż 3% (dopłata ARiMR obejmuje pozostałą część oprocentowania)

WIBOR 3M+ 2,5 p.p.

prowizja

1,85%

0 %

 

Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedźcie Państwo najbliższy Oddział Banku Spółdzielczego w Staszowie.

Uzyskanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku badania zdolności kredytowej.


 
EUROFATCA

Informacja o CRS inaczej EUROFATCA


28 marca 2017 została podpisana i opublikowana Ustawa o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami CRS. Zgodnie z jej wymaganiami instytucje finansowe mają obowiązek przekazywania do lokalnej administracji podatkowej informacji o rachunkach klientów, którzy są rezydentami podatkowymi w innych krajach.
Dlatego od 1 maja 2017 r. Bank Spółdzielczy w Staszowie będzie wymagał od klientów – osób fizycznych i podmiotów prawnych - informacji na temat kraju rezydencji podatkowej i numer ewidencji podatkowej tzw. TIN.

 


 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 31