Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00, w soboty od godziny 7.30 do 14.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

Staszów, ul. Kościelna 25
– CENTRALA

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Jana Pawła II 20
– BIEDRONKA

Staszów, ul. Kolejowa 44
– Stacja Paliw BP

Staszów, ul. Krakowska 49
– Galeria VISTULA w Staszowie
Iwaniska, ul. Opatowska 21
– ODDZIAŁ
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ
Bogoria , ul. Rynek 4

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podnosząc jakość naszych usług, wprowadzamy nowy produkt do naszej aktualnej oferty- Naklejka Zbliżeniowa Visa payWave. Jest to karta debetowa dla klientów indywidualnych. Wydawana jest w formie naklejki (mini karty), którą można przykleić np. na telefon komórkowy, aby zawsze była pod ręką i wygodnie można nią było zrealizować transakcję. Umożliwia ona realizowanie zbliżeniowo transakcji bezgotówkowych w punktach usługowo-handlowych oraz transakcji internetowych. Nie ma możliwości zrealizowania nią transakcji wypłaty gotówki.
Uwaga! Użytkowanie karty jest darmowe przez okres 36-ciu miesięcy, pod warunkiem że zostanie ona wydana w okresie do 29 lutego 2016 roku.

 


 

 

PRZETARG NA NIERUCHOMOŚĆ


Zarząd Banku Spółdzielczego w Staszowie ogłasza II przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem stanowiącej własność Banku Spółdzielczego w Staszowie, położonej w Jurkowicach, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 213 o powierzchni 0,24 ha, dla której jest prowadzona księga wieczysta przez Sąd Rejonowy w Staszowie Nr KI1A/00011739/5. Zabudowę w/w działki stanowi murowany budynek spichlerza o powierzchni użytkowej 303,66 m². Cena wywoławcza 64.376,00 zł + VAT (23%). Oferty pisemne można składać w siedzibie Banku Spółdzielczego w Staszowie, ul. Kościelna 25 w sali konferencyjnej pokój 1, I piętro w terminie do 06.11.2015 r. do godz. 10:00. Publiczne otwarcie ofert w dniu 06.11.2015 r. o godzinie 10:15. (Tel. kontaktowy 15/864-70-40).

 


 

 
KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE WALUTOWE

Rachunek walutowy to idealne rozwiązanie dla Klientów pracujących za granicą, zarabiających w walucie wymienialnej lub często podróżujących poza granice kraju. Umożliwia gromadzenie środków, a także przeprowadzanie rozliczeń w walucie. Zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo operacji na koncie.
Niezależnie od tego, na którą walutę się zdecydujesz gwarantujemy Ci:
•    Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku;
•    Możliwość przeprowadzania międzynarodowych rozliczeń płatniczych;
•    Niski wkład minimalny wynoszący odpowiednio: 10 EUR, 10 USD;
•    Możliwość wysyłania i otrzymywania międzynarodowych przekazów pieniężnych;
•    Możliwość dokonywania gotówkowych i bezgotówkowych transakcji kupna/sprzedaży walut obcych;
•    Możliwość wydania dodatkowych dyspozycji do rachunku (pełnomocnictwo, telefoniczna usługa na hasło);
•    Środki na rachunku objęte są w 100% gwarancją BFG do wysokości 100 000 EUR.

 

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Spróbuj jak w prosty sposób możesz zyskać pieniądze na dalsze zakupy!

Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz od nas gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia.

Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.
Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.
Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!
https://www.planetplus.pl/

 


 

 

Bank przyjazny dzieciom


W Oddziale w Staszowie został utworzony kącik dla dzieci, mający na celu umilić czas dzieciom towarzyszącym rodzicom podczas wizyty w banku. Najmłodsi mają do dyspozycji książeczki, zabawki, kredki i kolorowanki. Mamy nadzieję, że możliwość ciekawego spędzenia czasu przez dzieci pozwoli rodzicom i opiekunom na spokojne załatwienie spraw bankowych.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 25