Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Bank Spółdzielczy w Staszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Bank Spółdzielczy w Staszowie uruchomił kolejny bankomat przy stacji paliw BP ul. Kolejowa 44, 28-200 Staszów, za pomocą którego Klienci posiadający rachunki rozliczeniowe w naszym banku mogą bez prowizji pobierać środki ze swoich kont osobistych.

Lokalizacje naszych bankomatów:

  • Staszów, ul. Kościelna 25 – CENTRALA
  • Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2 d – FILIA NR 1
  • Staszów, ul. Krakowska 49 GALERIA VISTULA
  • Staszów, ul. Kolejowa 44 Stacja paliw BP
  • Iwaniska, ul. Opatowska 21 – ODDZIAŁ
  • Rytwiany, ul. Staszowska 8 – ODDZIAŁ
  • Bogoria, ul. Rynek 4 - ODDZIAŁ

Planowane są kolejne uruchomienia bankomatów!!!

 

 


 

 

 


 

 

 


 

W październiku br. Bank Spółdzielczy w Staszowie przystąpił do nowatorskiego projektu „Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży, BAKCYL”.

Projekt BAKCYL jest społecznym projektem edukacyjnym, stanowiącym odpowiedź polskiego sektora bankowego na potrzeby edukacji finansowej młodego pokolenia. Wolontariusze BAKCYLA, na co dzień pracownicy banków, przekazują młodym ludziom wiedzę finansową i umiejętności wykorzystywania usług finansowych, tak aby ułatwić im świadomy i pomyślny start w dorosłe życie w nowoczesnym społeczeństwie.
O projekcie BAKCYL
•    Umożliwia szkołom wzbogacenie programu nauczania poprzez zestaw ciekawych, interaktywnych lekcji z zakresu praktycznej edukacji finansowej, dostosowanych do potrzeb programowych i oczekiwań uczniów, realizowanych z udziałem przygotowanych dydaktycznie bankowców/praktyków – wolontariuszy.
•    Wzbogaca praktyczną wiedzę finansową uczniów jako niezbędny element pomyślnego funkcjonowania młodych obywateli w nowoczesnym, opartym na wiedzy społeczeństwie. Będzie kształtować postawy przedsiębiorczości wśród młodzieży.
•    Wprowadza uczniów w świat codziennych finansów, tak aby potrafili wykorzystać dla siebie odpowiednie usługi finansowe na starcie w dorosłość oraz zabezpieczyć swoje potrzeby na przyszłość.
•    Wykorzysta doświadczenie i potrzebę dzielenia się wiedzą pracowników bankowych w służbie rozwojowi młodego pokolenia oraz dobra wspólnego
Pomysłodawcą i organizatorem projektu BAKCYL jest Warszawski Instytut Bankowości, partnerem Związek Banków Polskich. Więcej informacji o projekcie http://bakcyl.wib.org.pl/o-bakcylu


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 32