Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku.                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


KARTOSFERA

Szanowni Państwo!


Informujemy, że od 19 czerwca 2017r., nastąpiła modyfikacja Portalu Kartowego. Istnieje możliwość samodzielnego dokonywania czasowej blokady kart, jak również ich odblokowania w Portalu Kartosfera. Funkcjonalność może być wykorzystywana w przypadku braku pewności Klienta o faktycznym zagubieniu karty.
Klienci posiadający  karty kredytowe mogą przeglądać historię transakcji z okresu ostatnich 13 miesięcy, oraz pobrać wyciąg do kart kredytowych z tego okresu, by mieć pod kontrolą swoje wydatki.
Przypominamy że do uzyskania dostępu do Portalu niezbędne jest podanie w Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będzie wysyłane hasło SMS niezbędne do pierwszego zalogowania się. Zachęcamy do korzystania z Portalu Kartosfera. Więcej informacji dostępnych w zakładce MENU - KARTOSFERA .