Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00, w soboty od godziny 7.30 do 14.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


Szanowni Państwo,

Dzięki usłudze "Płać kartą i wypłacaj" posiadacze wszystkich kart debetowych mogą wypłacać gotówkę podczas codziennych zakupów.

Płacąc kartą wystarczy poinformować sprzedawcę, że chce się równocześnie wypłacić gotówkę i podać kwotę wypłaty. Jednorazowo można wypłacić do 300 zł – niezależnie od wysokości kwoty, na jaką robione są zakupy. Z usługi można skorzystać wyłącznie podczas płacenia za zakupy. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzona kodem PIN. Na wartość transakcji składają się: wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa „Płać kartą i wypłacaj” jest dostępna w ponad 70 tysiącach punktów usługowo-handlowych na terenie całej Polski.

http://www.mastercard.pl/uslugi/plac-karta-i-wyplacaj.html