Bank Spółdzielczy w Staszowie: ul. Kościelna 25;  28-200 Staszów; fax.(15)864-70-88, tel.(15)864-70-60, e-mail: bank@bsstaszow.pl                   Zapraszamy do korzystania z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 18.00, w soboty od godziny 7.30 do 14.00                          

Ogłoszenia

Bankomaty

– CENTRALA
Staszów, ul. Kościelna 25
– FILIA NR 1

Staszów, ul. Konstytucji 3 Maja 2D
– Stacja Paliw BP
Staszów, ul. Kolejowa 44
– Galeria VISTULA w Staszowie
Staszów, ul. Krakowska 49
– ODDZIAŁ Rytwiany
Rytwiany, ul. Staszowska 8
– ODDZIAŁ Bogoria
Bogoria , ul. Rynek 4
– ODDZIAŁ Iwaniska
Iwaniska , ul. Opatowska 21

Kursy Walut

SWIFT IBAN

Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

SWIFT CODE:POLU PL PR
IBAN: PL (NRB KLIENTA)

sepa


KARTOSFERA

Szanowni Państwo!


Informujemy, że od 19 czerwca 2017r., nastąpiła modyfikacja Portalu Kartowego. Istnieje możliwość samodzielnego dokonywania czasowej blokady kart, jak również ich odblokowania w Portalu Kartosfera. Funkcjonalność może być wykorzystywana w przypadku braku pewności Klienta o faktycznym zagubieniu karty.
Klienci posiadający  karty kredytowe mogą przeglądać historię transakcji z okresu ostatnich 13 miesięcy, oraz pobrać wyciąg do kart kredytowych z tego okresu, by mieć pod kontrolą swoje wydatki.
Przypominamy że do uzyskania dostępu do Portalu niezbędne jest podanie w Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będzie wysyłane hasło SMS niezbędne do pierwszego zalogowania się. Zachęcamy do korzystania z Portalu Kartosfera. Więcej informacji dostępnych w zakładce MENU - KARTOSFERA .

 


 

 
Wyjątkowa oferta na rynku!

Wyjątkowa oferta na rynku! Nowe ciągniki prosto z fabryki teraz na wyciągnięcie ręki!
Finansowanie fabryczne URSUS i Banku Spółdzielczego w Staszowie to prosty i szybki sposób na dynamiczny rozwój Twojego gospodarstwa. Wybieraj pomiędzy korzystnym kredytem preferencyjnym z dopłatami ARiMR a wygodnym kredytem inwestycyjnym.

Parametry kredytu

Kredyt preferencyjny z dopłatą ARiMR do oprocentowania

Kredyt inwestycyjny

udział własny kredytobiorcy

do 20% dla gospodarstw rolnych, 30 % w działach specjalnych

od 0% do 20 %

okres kredytowania

do 15 lat

do 15 lat

okres karencji

do 24 miesięcy

do 12 miesięcy

forma i sposób spłaty kredytu

raty miesięczne lub kwartalne

raty miesięczne lub kwartalne

oprocentowanie kredytu

WIBOR 3M + 2,5 p.p.kredytobiorca płaci 0,67 ogólnego oprocentowania, nie mniej niż 3% (dopłata ARiMR obejmuje pozostałą część oprocentowania)

WIBOR 3M+ 2,5 p.p.

prowizja

1,85%

0 %

 

Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedźcie Państwo najbliższy Oddział Banku Spółdzielczego w Staszowie.

Uzyskanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku badania zdolności kredytowej.


 
EUROFATCA

Informacja o CRS inaczej EUROFATCA


28 marca 2017 została podpisana i opublikowana Ustawa o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami CRS. Zgodnie z jej wymaganiami instytucje finansowe mają obowiązek przekazywania do lokalnej administracji podatkowej informacji o rachunkach klientów, którzy są rezydentami podatkowymi w innych krajach.
Dlatego od 1 maja 2017 r. Bank Spółdzielczy w Staszowie będzie wymagał od klientów – osób fizycznych i podmiotów prawnych - informacji na temat kraju rezydencji podatkowej i numer ewidencji podatkowej tzw. TIN.

 


 

Więcej…
 

Kredyty preferencyjne


Bank Spółdzielczy w Staszowie oferuje kredyty preferencyjne z dopłatami ARiMR do oprocentowania. Kwota kredytu preferencyjnego może stanowić od 70 do 80 % wartości nakładów inwestycyjnych. Bank oferuje również kredyty preferencyjne „klęskowe” obrotowe i inwestycyjne oraz kredyty inwestycyjne z częściową spłatą przez ARiMR kapitału.

Tylko do 30 kwietnia 2017 r. można zaciągać w Banku kredyt z linii ZC przeznaczony na spłatę zobowiązań cywilnoprawnych np. powstałych z tytułu zaciągniętych innych kredytów komercyjnych lub z dopłatami ARiMR do oprocentowania, nieuregulowanych płatności za zakupione pasze, nawozy, maszyny lub urządzenia rolnicze.
O kredyt taki mogą ubiegać się producenci mleka, świń lub owoców i warzyw:
- których przychody są niewystarczające na sfinansowanie zobowiązań cywilnoprawnych w okresie od 7 sierpnia 2014 r. do 30 kwietnia 2016 r.,
- będący mikroprzedsiębiorstwem, małym lub średnim przedsiębiorstwem (MŚP).

 


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 37